• +90 (352) 322 10 20
  • info@formsunger.com.tr
  • English

Yarının Paketlemede Teknolojileri

           Günümüzde paketleme teknolojisi endüstri alanında yer alan her üretici gibi Form Sünger için de büyük bir önem taşımaktadır. Bundan dolayı paketleme konusunda ciddi yatırımlar yapan Form Sünger, ürettiği ürünleri tesislerinde bulunan ileri teknoloji paketleme yöntemleriyle paketleyerek müşterilerine lojistik süreçte büyük avantajlar sağlamaktadır.
Ürünlerini 210 cm genişlikten 240 cm uzunluğa kadar vakumsuz olarak paketleyebilen Form Sünger, müşteri talebine bağlı olarak vakumlama yöntemiyle de paketleyebilmektedir. Maksimum 80 cm yüksekliğe, 150 cm genişliğe ve 240 cm uzunluğa sahip süngerlerin paketlenebildiği vakumlu paketleme ünitelerinde ürünlere %50 oranında baskı uygulanmaktadır. Form Sünger’in müşterilerine sunmuş olduğu vakumlu paketleme yöntemi büyük hacimli ürünleri çok küçük alanlarda istif edebilme imkanı sunmanın yanında nakliye maliyetlerinde yarı yarıya indirmektedir. Form Sünger’in vakumlu paketleme seçeneklerinden bir diğeri olan rulo paketleme yöntemi sayesinde 100 cm çapındaki rulo süngeri sıkıştırılarak 45cm’ye düşürülmektedir

          

           Ürünlerini 210 cm genişlikten 240 cm uzunluğa kadar vakumsuz olarak paketleyebilen Form Sünger, müşteri talebine bağlı olarak vakumlama yöntemiyle de paketleyebilmektedir. Maksimum 80 cm yüksekliğe, 150 cm genişliğe ve 240 cm uzunluğa sahip süngerlerin paketlenebildiği vakumlu paketleme ünitelerinde ürünlere %50 oranında baskı uygulanmaktadır. Form Sünger’in müşterilerine sunmuş olduğu vakumlu paketleme yöntemi büyük hacimli ürünleri çok küçük alanlarda istif edebilme imkanı sunmanın yanında nakliye maliyetlerinde yarı yarıya indirmektedir. Form Sünger’in vakumlu paketleme seçeneklerinden bir diğeri olan rulo paketleme yöntemi sayesinde 100 cm çapındaki rulo süngeri sıkıştırılarak 45 cm’ye düşürülmektedir.
Back to Top