MagnesityFORM

Manyetik Etki Bedeninizde Gizli!

Yer kabuğunun doğal bir manyetizması vardır. Bu manyetizma hücre zarında madde alışverişini mümkün kılar, böylece atık maddeler ve toksinler uzaklaştırılır, besin maddeleri, oksijen ve gerekli mineraller hücre içine alınır. Uzayda manyetik alan “sıfır” olduğu için hayatla bağdaşmayan bu durumun düzeltilmesi için magnetoterapiye ihtiyaç duyulmuştur. İlk olarak uzaya gönderilen astronotlar üzerinde kullanılmıştır. Daha sonra 200.000 insan üzerinde yapılan klinik deneyler sonucunda tıpta rutin kullanıma sunulmuştur.

MagnesityFORM bu manyetik alanı kendi kendine sağlar. Kendi laboratuvarımızda sentezlediğimiz ferromanyetik parçacıklar sayesinde magnetoterapiye çok rahat sahip olabileceğiniz bir alternatiftir.

İçeriğindeki nanoteknolojik ferromanyetik tanecikler sayesinde kan hücrelerinin ihtiva ettiği hemoglobin molekülleri ile etkileşerek vücuda kendi kendini tedavi edebilme olanağı sağlar. Kullanılan bu nanoparçacıklar bir yüzey uygulaması olmadığı için ürünün tüm bölgelerinde homojen ve uzun süreli bir etki gösterir.

Ürün Özellikleri
Negatif İyon
Nem Dengeleme
Tüm Türlere Entegrasyon
Anti-Statik