AR-GE

Döküm Analiz Laboratuvarı
Sünger Döküm Laboratuvarı sünger reçetelerinin oluşturulması, üründe iyileştirmelerin yapılması, daha iyi ürün için daha üstün özellikli hammaddelerin tayin edilmesi için tüm çalışmaların aşama aşama yürütüldüğü laboratuvardır.
Form Sünger üretimde sürdürülebilirlik ve kusursuz müşteri memnuniyeti adına Ar-Ge çalışmalarında son teknolojiyi kullanır. Çalışmalar aşamalı şekilde yürütülür ve endüstriyel üretim öncesinde son aşamada pilot sünger döküm makinesi ile çalışmayı nihayete erdirir.
Sahip olduğumuz bu cihaz tıpkı endüstriyel sünger döküm makinesi gibi yüksek basınç prosesine sahiptir ve birebir aynı prensiple çalışır; kullanılan yazılım da dahil olmak üzere adeta endüstriyel sünger döküm makinesinin laboratuvar formudur.
Dünya üzerinde sadece saygın ve sayılı hammadde firmasının sahip olduğu bu teknolojiyi Form Sünger müşterilerine bir Ar-Ge hizmeti olarak sunar.Firmanın üretmiş olduğu 7 makineden birine sahip olmanın avantajları başta çalışmaların reel koşullarda değerlendirilmesi, gereksiz hammadde sarfının önlenmesi, daha temiz bir ortamda çalışma imkanı sunması şeklinde sıralanabilir.
slider-1
slider-1
slider-1
slider-1