YASTIKLAR

Kesintisiz uykuya çok yönlü destek!
CasualFORM yastık, omuz ve boyun bölgesindeki kas ve sinir gerginliğinin hafifletilmesine yardımcı olarak, gece boyunca devam eden konforunuzu, gün içinde de hissetmenize olanak sağlar.
İNCELE
Uykunuza sağlık, bedeninize rahatlık!
HealthyFORM yastıklar, rahatlığınızın yanı sıra medikal anlamda da en büyük yardımcılarınızdandır. Günlük hayatınızda ekstra konfor gerektiren rahatsızlıklarınız( hemoroid, reflü, decubitus ve çeşitli romatizmal rahatsızlıklar ) için ideal bir seçimdir.
İNCELE
Başınızı sağlığa yaslayın…
AirComfortFORM yastığın belirli aralıklarla oluşmuş delikli yapısı lateks etkisi yaratarak uyku konforunuzu üst seviyelere taşır. 5 kat daha fazla hava sirkülasyonu sağlamasıyla nem ve ısıyı mükemmel şekilde dengeler.
İNCELE
Daha ferah, daha rahat bir uyku için…
Jel plakalar üzerine enjeksiyon yöntemleri kullanılarak oluşturulan GelCellFORM yastıklar, içeriğiyle uyurken ihtiyacınız olan ferahlık hissine kavuşmanıza yardımcı olarak benzersiz bir uyku deneyimi sunar.
İNCELE
Multifonksiyonel uyku teknolojisi başucunuzda!
Özel olarak şekillendirilmiş opsiyonel plakalar ve enjeksiyon yöntemleri kullanılarak oluşturulan HybridFORM yastıklar, sahip oldukları şekil sayesinde pasif masaj yaparak cilt yaşlanmasına karşı geciktirici etkiler sunarken kullanılan süngerin kendine has özelliğine göre, anti-aging, serinletici, rahatlatıcı etkiler sağlayarak benzersiz bir uyku deneyimi sunar.
İNCELE
Dünyada İlk ve Tek EuroPUR Ödüllü Crib5 Mould Visko Yastık!
İçeriğindeki expandable graphite sayesinde BS 5852-Crib5 testinden geçebilen nitelikteki yastık dünyada türünün ilk ve tek örneğidir.
İNCELE
Taptaze bir başlangıç için…
Cildin yenilenmesine yardımcı olan AloeVeraFORM, yumuşacık tuşesiyle güzellik uykusuna konfor katarken, dinlendirici ve arındırıcı bir uyku ortamın oluşmasına katkı sağlayan doğal bir uyku için vazgeçilmeziniz olur.
İNCELE
Benzersiz doku, konforlu uyku…
Benzersiz ve yumuşacık tuşesiyle konforun standartlarını yükselten SensitiveTouchFORM, havlı kumaş yüzeyiyle uyku kalitenizi artırarak daha konforlu bir uyku ortamı oluşturur. Bu konfor uyku süresi boyunca rahatlatırken, güne enerjik bir başlangıç yapmanızı sağlar.
İNCELE
Yumuşacık bir dokunuş…
ComfortTouchFORM, kaliteli formu ve pamuksu yüzeyiyle bedeninize pürüzsüz bir şekilde temas eder, bulutların üzerinde uyuyormuş hissiyle benzersiz bir uyku deneyimi yaşatır. Böyle bir deneyimle uyanmak ise güne güzel bir başlangıç yapmanıza yardımcı olur.
İNCELE
Uykunun Form hali…
Polyester kumaş özelliğiyle EcoTouchFORM, daha önce benzerini yaşamadığınız bir uyku deneyimine imkan verir. Dayanıklı formu sayesinde uzun yıllar boyu kullanım imkanı sunan EcoTouchFORM, uykunuzun en FORM hali…
İNCELE
Kumaşında doğallık var!
BambooFORM yastık, kumaşındaki eşsiz bambu tuşesi sayesinde, uykuya sağlık ve doğallık katar. Uykuya doğallık katan BambooFORM’un kumaşı, visco yastıkla buluştuğunda uyku kalitenizi yükseltir, güne güzel başlamanıza yardımcı olur.
İNCELE
Kusursuz serinlik deneyimi…
Jel plakalar üzerine enjeksiyon yöntemleri kullanılarak oluşturulan Laterlok yastıklar, Laterlok kumaş ile birleşerek uyurken ihtiyacınız olan ferahlık hissine kavuşmanıza yardımcı olarak kusursuz bir serinlik deneyimi sunar.
İNCELE