Hakkımızda

Erciyes Anadolu Holding’in kimya sektöründeki öncü markası Form Sünger, 2002 yılının şubat ayında faaliyetlerine başlamıştır.

Kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla kısa zamanda tüm dünyada bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelen Form Sünger, geleceğe yönelik yatırımlarla günden güne büyüyerek bugün sektörünün önde gelen markaları arasında yer almaktadır.

Gece huzurla uyumak…
Güne zinde bir şekilde başlamak… TV karşısındaki koltukta yerini alıp rahatlığı doyasıya yaşamak… Müşterileri rahat bir ortamda ağırlamak… Otomobilde, otobüste ya da uçakta yolculuğunuza keyif katmak…

Biz sizden yola çıktık. İhtiyaçlarınızdan, beklentilerinizden ve hissettiklerinizden ilham aldık…

Biz sizden yola çıktık. İhtiyaçlarınızdan, beklentilerinizden ve hissettiklerinizden ilham aldık… İşte bunun için de konfora yepyeni bir boyut, mükemmelliğe ise kusursuz bir form kazandırdık. Çünkü, yaşamdan keyif almanız bizim için her şeyden önemliydi… Biz, yaşama konfor katan değerleri çok iyi biliyoruz. İşte bunun için sadece sünger değil, yaşama keyif, doğallık ve sağlık katacak formlar üretiyoruz.

Yaşam ihtiyaç duyduğu konforla buluşuyor.

Ürettiklerimizi mobilyadan otomotive, ev tekstilinden yalıtıma birbirinden farklı birçok sektöre sunuyoruz. Onlar da tıpkı bizim yaptığımız gibi ihtiyaç ve beklentilerinizden yola çıkıp, tasarım ve teknolojiyle yorumlayarak, koltuktan otomobile, yastıktan kanepeye birbirinden farklı formlarda size sunuyor… Ve işte yaşam böylece ihtiyaç duyduğu konforla buluşuyor.