SÜNGERLER

Kusursuz yumuşaklığı keşfedin…
Mükemmel yumuşaklığı sayesinde yatak ve mobilya sektörünün yanı sıra oyuncak, spor malzemeleri ve bebek ürünleri gibi sektörlerde özel olarak aranan ve tercih edilen bir sünger teknolojisi olan SoftFORM, Form Sünger’in en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.
İNCELE
Mükemmel FORM, kusursuz konfor!
Form Sünger’in ürün yelpazesinde yer alan ve en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan FlexiFORM konvansiyonel sünger çeşitlerini kapsayan bir konfor teknolojisidir.
İNCELE
Rahatlığınıza tam destek…
Otomotiv, beyaz eşya, taşımacılık, yatak ve mobilya sektöründe dolgu ve destek malzemesi olarak kullanılan bir sünger teknolojisi olan DuraFORM, Form Sünger’in ürettiği konvansiyonel süngerler içinde en yüksek sertlik değerine sahip süngerdir.
İNCELE
Aradığınız konforu keşfedin...
Form Sünger’in ürün yelpazesinde yer alan ve otomotiv, beyaz eşya, taşımacılık, yatak ve mobilya sektöründe tercih edilen ürünlerinden biri olan DURATECH konvansiyonel bir sünger çeşididir.
İNCELE
Yıllar boyu yüksek konfor!
Form Sünger’in geliştirdiği en özel konfor teknolojilerinden biri olan HighFORM, yüksek elastikiyet ve dayanıklılığa sahip bir sünger teknolojisidir.
İNCELE
Sağlıklı uykunun mucize formülü…
Karşınızda mükemmel konfor ve insan sağlığı için birbirinden özel formüller tasarlayan Form Sünger’in geliştirdiği en özel formülasyonlardan biri… ViscoFORM!
İNCELE
Yazın ferahlığını hissedin...
Soğutucu jel granül parçacıkların visco süngere entegre edilmesiyle oluşturulan ViscoJel sünger, içeriğiyle uyurken ihtiyacınız olan ferahlık hissine kavuşmanıza yardımcı olarak benzersiz bir uyku deneyimi sunar.
İNCELE
Rahatlık koruma altında…
Form Sünger’de rahatlığınız önce gelir, ancak güvenliğiniz rahatlığınızdan da önce gelir. İşte Form Sünger’in yangın tehlikesine karşı normal süngerlere göre yüksek yanmazlık dayanımına sahip FlaretFORM, özellikle insanların toplu olarak bulunduğu hastane, otel, toplu taşıma araç koltukları, sinema koltukları, cezaevi, çocuk kreşleri ve öğrenci yurtları gibi yerlerdeki ürünlerde tercih edilmektedir.
İNCELE
Aradığınız yumuşaklık...
HyperSoftFORM süngerlerde kuş tüyü hissi verebilecek yumuşaklık özelliği ön plandadır.
İNCELE
3 Kata kadar kalıcı beyazlık...
White FORM tekstil sektöründe bilhassa lingerie firmalarınca tercih edilmektedir.
İNCELE
İhtiyaçlarınızın reçetesi...
Özellikle tekstil ve ayakkabı sektöründeki ihtiyaçlara cevap olması adına reçetelenen FormLine içerdiği özel laminasyon additive sayesinde ısı etkisiyle kumaş yüzeye tutunur.
İNCELE
Dokunun kaliteyi fark edeceksiniz!
MegaCELL kalıp sünger teknolojisiyle üretilmektedir. Peteksi yüzeyiyle, esnek ve yüksek elastikiyetli bir yapıya sahip olan MegaCELL, dizayn olarak orta kısmının boş olması nedeniyle çelik yay sistemi kadar esnek ve kolay hava alabilen bir yapıya sahiptir.
İNCELE
Taptaze bir başlangıç için…
AloeVeraFORM, doğal aloe vera özütü sayesinde, güzellik uykunuza konfor katar, hem bedeninizi hem de cildinizi dinlendirir. Uyku sektörü ve mobilya sektörü için mükemmel bir alternatiftir.
İNCELE